Głęboko wierzymy, że dzieci są kluczem do przyszłości, którą pragniemy widzieć w jasnych barwach, dlatego chcemy by od najmłodszych lat, mogły one poznawać i zachwycać się otaczającym nas światem. Mapy ścienne dla dzieci to jeden ze sposobów na opowiadanie im o naszej planecie, zaspokajanie ich potrzeby odkrywania oraz poznawania, jak i uczenia ich o naszej przeszłości. Mapy w naturalny sposób pomogą dzieciom w trakcie nauki samodzielnego zdobywania informacji oraz sprzyjają rozwijaniu twórczego myślenia.

Mapa dla dzieci na ścianę to nie tylko fantastyczny sposób na pomoc w nauce i rozwijaniu pasji, lecz także nietuzinkowy pomysł na kolejny element dekoracyjny w dziecięcym pokoju, dzięki któremu będą mogły marzyć one o dalekich podróżach oraz niezwykłych odkryciach. Mapa ścienna dla dzieci dzięki wysokiej jakości wykonania, estetyce oraz dbałości o szczegóły może stać się doskonałym pomysłem na prezent, który przez długi czas nie tylko pomoże w nauce, lecz także rozbudzi ciekawość świata.
Łódzka firma ArtGlob, ku której się skierowaliśmy, od ponad 20 lat tworzy oryginalne materiały dedykowane głównie dzieciom i to właśnie z myślą o nich stworzyła ona wyjątkową serię Młodego Odkrywcy, która oprócz wiedzy czysto geograficznej przekazuje dzieciom także informacje z zakresu astronomii oraz wiedzy ogólnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl