Polecamy w promocyjnej cenie

W promocyjnej cenie

Tattile globus podświetlany plastyczny, fizyczny / polityczny kula 30 cm
Tattile globus podświetlany plastyczny, fizyczny / polityczny kula 30 cm

289,99 zł

Cena regularna: 329,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.: 329,99 zł
szt.

Nasze Hity

Nie wiesz jaki globus wybrać? Zobacz nasze bestsellery, globusy które cieszą oko wielu naszym klientom. 

Bestsellery

SMART globus Gaja podświetlany, kula 30 cm

SMART globus Gaja podświetlany, kula 30 cm
SMART globus Gaja podświetlany, kula 30 cm

SMART Globus z VR - rozszerzoną rzeczywistością

W ArtGlob dbamy o innowacyjne podejścia, które inspirują pasję do odkrywania świata, podróży i geografii. W dążeniu do wykorzystania najnowszych osiągnięć technologicznych postanowiliśmy opracować wyjątkowy globus, który zadziwi Cię bogactwem zawartych informacji.

Model Gaja to niezwykłe połączenie tradycyjnego globusa z możliwościami rozszerzonej rzeczywistości.
 

Tradycyjne cechy globusa

Kiedy chcesz korzystać z jego tradycyjnych funkcji, globus Gaja prezentuje klasyczną mapę fizyczną świata w najwyższej jakości kartografii. Precyzyjnie dobrana paleta barw odzwierciedla różnorodność klimatyczną i krajobrazową.

Po włączeniu oświetlenia LED ukazuje się kompletna mapa polityczna świata na tle mapy fizycznej. Poszczególne kraje zostały zaznaczone różnymi kolorami, co ułatwia identyfikację i czytelność.

Najbardziej zaawansowany globus na rynku

Gaja to absolutnie niezwykły globus, który zmienia myślenie o tradycyjnej nauce geografii. Wyposażony został w aplikację rzeczywistości rozszerzonej (AR). Pobierz aplikację GlobeAround i połącz ją z Gają, aby odkryć ponad 400 interaktywnych treści, przedstawiających zwierzęta, rośliny, dinozaury oraz znaczące miejsca geograficzne w formie trójwymiarowej!

Ten fascynujący globus łączy w sobie tradycyjną, doskonałą jakość opracowania z nowoczesną technologią, oferując niezwykłe doświadczenie edukacyjne i zapewnając najmłodszym dostęp do nowinek w bezpieczny i mądry sposób.

Z Gaja rozpoczniesz podróż po świecie i doświadczysz wielu niezapomnianych przygód. Nawet gdy jesteś z dala od globusa, możesz korzystać z aplikacji, wybierając tryb 3D.

Wykonanie globusa

Gaja wyróżnia się starannym wykonaniem, dbałością o szczegóły i różnorodnością funkcji, co jest cechą charakterystyczną dla włoskich globusów. Posiada meridian oraz podstawę z wytrzymałego tworzywa sztucznego, zapewniającego długotrwałą użyteczność. Średnica kuli wynosi 30 cm, co przekłada się na czytelność danych na globusie, a dodatkowo z pewnością przyciągnie wzrok każdego!

W globusie Gaja wykorzystano energooszczędne oświetlenie LED oraz możliwość ładowania za pomocą USB.

Mapy na globusie oraz w aplikacji są dostępne w języku polskim.

Opracowanie map - fizycznej i politycznej – stanowi najwyższy poziom, stanowiąc kompleksowe narzędzie pracy i nauki. Świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia pokoju młodych odkrywców, pobudzając ich zainteresowanie geografią i miłość do świata.

Dzięki oświetleniu Gaja może być nie tylko narzędziem dydaktycznym, ale także ozdobą domu i oryginalną lampką nocną w dziecięcym pokoju.

Jesteśmy przekonani, że Gaja zaskoczy również starszych użytkowników, uzupełniając wiedzę.

Jak działa aplikacja GlobeAround?

 1. Pobierz aplikację GlobeAround ze sklepu odpowiedniego dla Twojego systemu operacyjnego - dostępna jest w wersji na systemy Android oraz iOS.
 2. Wybierz kontynent i pobierz interaktywne materiały.
 3. Wybierz obszar na globusie, nakieruj na niego obrysem kontynentu w aplikacji, a następnie wybierz interesujące Cię informacje.

 4. Przeglądaj różne elementy, takie jak zwierzęta czy rośliny, oglądając je z różnych stron, słuchając ich dźwięków i czytając o nich.

 5. Wybieraj spośród zwierząt, roślin, zabytków historycznych, dinozaurów oraz intrygujących miejsc.

 6. Poznawaj świat poprzez wspaniałą zabawę!

Zasady użytkowania

W celu bezpiecznego użytkowania globusa Gaja, a także aby zapobiegać ewentualnym pęknięciom i uszkodzeniom należy pamiętać, że:

 • Globus jest urządzeniem elektrycznym przeznaczonym do montażu na podwyższonych powierzchniach. Upewnij się, że jest on ustawiony stabilnie i nie może ześlizgnąć się lub spaść. 
 • W razie uszkodzenia kabla USB skontaktuj się z producentem lub wykwalifikowanym technikiem.
 • Nigdy nie ciągnij za przewód podczas odłączania zasilania od gniazdka.
 • Dołączona lampa może być wymieniona lub naprawiona wyłącznie przez producenta lub wykwalifikowany personel.
 • Nie wieszaj niczego nad globusem.

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

139,99 zł

szt.

Globus interaktywny Parlamondo, kula 30 cm

Globus interaktywny Parlamondo, kula 30 cm
Globus interaktywny Parlamondo, kula 30 cm

Podaruj swojemu dziecku niezapomnianą podróż po całym świecie z interaktywnym globusem Parlamondo. Nasz produkt wyposażony jest w ponad 300 informacji geograficznych, zawartych w formie audio. Wśród nich znajdują się stolice i języki, ale też ważne fakty oraz starannie wybrane ciekawostki. Kulę pokrywa przejrzysta mapa polityczna z rzeźbą terenu, na której bez trudu odnaleźć można nawet najmniejsze państwo. Dlaczego jeszcze Parlamondo jest wyjątkowy? Ponieważ zawiera aż siedem wersji językowych przygotowanych przez nas informacji, w tym polską, a wszystko po to, by Twoje dziecko od najmłodszych lat pogłębiało swoje zdolności językowe.

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

349,99 zł

Cena regularna: 369,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.: 389,99 zł
szt.
 • PROMOCJA

Frost relief globus podświetlany plastyczny / 3D kula 30 cm Nova Rico

Frost relief globus podświetlany plastyczny / 3D kula 30 cm Nova Rico
Frost relief globus podświetlany plastyczny / 3D kula 30 cm Nova Rico

Masz ochotę na więcej? Poza tym, że chcesz zobaczyć, pragniesz także dotknąć, poczuć? W takim razie wybierz globus plastyczny. Oprócz informacji tradycyjnie umieszczanych na globusach zapewnia on dodatkowe zmysłowe doznania fizyczne – wizualne i dotykowe. Dzięki temu główne pasma górskie na świecie możesz teraz nie tylko zobaczyć, ale również... dotknąć. Szczególną atrakcję o walorach poznawczych stanowi fakt, że po podświetleniu na mapie fizycznej pojawiają się dodatkowe informacje w postaci mapy politycznej. 

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

259,99 zł

szt.

SMART globus Gaja podświetlany, kula 25 cm

SMART globus Gaja podświetlany, kula 25 cm
SMART globus Gaja podświetlany, kula 25 cm

Unikalny, interaktywny globus z aplikacją

W ArtGlob cenimy sobie innowacyjne rozwiązania, które rozbudzają miłość do świata, podróży i geografii. Doceniając najnowsze rozwiązania technologiczne postanowiliśmy stworzyć wyjątkowy globus, który zaskoczy Cię mnogością posiadanych informacji.

Gaja to unikalny model globusa, który prócz klasycznej funkcji posiada również swoją interaktywną stronę!
 

Klasyczne funkcje globusa

Globus, kiedy nie jest używany przedstawia klasyczną mapę fizyczną świata w skali 1:50 000 000 w swoim najlepszym, kartograficznym wydaniu. Doskonale dopasowane kolory odpowiadające różnym strefom klimatycznym i krajobrazowym.

Po uruchomieniu podświetlenia z zastosowaniem energooszczędnej żarówki LED Twoim oczom ukaże się kompletna mapa polityczna świata nałożona na mapę fizyczną. Każdy kraj został oznaczony innym kolorem co znacznie wpływa na czytelność i identyfikację poszczególnych państw.
 

Najmądrzejszy globus na rynku

Gaja to absolutnie niezwykły globus, który z pewnością zaskoczy Cię nie jeden raz. Został wyposażony w kompatybilną z nim aplikację Augmented Reality. Wystarczy, że pobierzesz aplikację GlobeAround, która w połączeniu z Gają zaprezentuje Ci ponad 400 treści, z których dowiesz się o zwierzętach, roślinach oraz najważniejszych miejscach geograficznych zaprezentowanych w 3D!

Ten fascynujący globus łączy w sobie piękno klasycznego rzemiosła z nowoczesną technologią, dając wyjątkowe przeżycie edukacyjne. Z Gają rozpoczniesz swoją podróż po świecie i przeżyjesz wiele niezapomnianych przygód.

W przypadku przebywania z daleka od globusa nadal możesz poruszać się po wiedzy zawartej w aplikacji, wybierając tryb 3D.
 

Wykonanie globusa

Gaja charakteryzuje się niezwykłą starannością wykonania oraz mnogością funkcji, co charakteryzuje włoskie globusy. Zastosowano meridian oraz podstawę z wyjątkowo trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu globus będzie nas cieszył latami. Sama kula dostępna jest w rozmiarze 25 cm, co znacznie wpływa na czytelność dostępnych na nim danych.

Zastosowano oświetlenie energooszczędne LED i ładowanie za pomocą kabelka USB.

Mapy zawarte na globusie oraz aplikacja dostępne są w języku polskim.

Opracowanie obu map: fizycznej i politycznej to najwyższy poziom pracy kartograficznej – to pełnoprawne narzędzie do pracy i nauki. Sprawdzi się jako wyposażenie pokoju najmłodszych odkrywców – z pewnością przyczyni się do większego zainteresowania geografią i obudzi miłość do otaczającego nas świata.

Zastosowanie oświetlenia sprawi, że Gaja prócz funkcji dydaktycznych będzie dekoracją domu oraz oryginalną lampką nocną do dziecięcego pokoju.

Jesteśmy przekonani – Gaja zaskoczy również starszych użytkowników, rozwijając waszą wiedzę!
 

Jak działa aplikacja?

1. Pobierz aplikację GlobeAround z odpowiedniego sklepu – posiadamy wersję dopasowaną do systemów Android oraz iOS.
2. Wybierz kontynent i pobierz interaktywne materiały.
3. Nakieruj obrysem kontynentu w aplikacji na odpowiadający obszar na globusie, a następnie wybierz interesujący Cię zakres informacji.
4. Wybierz interesujący Cię element np. Zwierzę – możesz je obrócić, aby obejrzeć z każdej strony, posłuchać go i poczytać o nim.
5. Wybieraj pomiędzy zwierzętami, roślinami, historycznymi zabytkami, dinozaurami i zaskakującymi miejscami.
6. Czas na naukę poprzez świetną zabawę!
 

Zasady bezpieczeństwa

W celu bezpiecznego użytkowania globusa Gaja, a także aby zapobiegać ewentualnym pęknięciom i uszkodzeniom należy pamiętać, że:

 • Globus jest urządzeniem elektrycznym przeznaczonym do montażu na podwyższonych powierzchniach. Upewnij się, że jest on ustawiony stabilnie i nie może ześlizgnąć się lub spaść. 
 • W razie uszkodzenia kabla USB skontaktuj się z producentem lub wykwalifikowanym technikiem.
 • Nigdy nie ciągnij za przewód podczas odłączania zasilania od gniazdka.
 • Dołączona lampa może być wymieniona lub naprawiona wyłącznie przez producenta lub wykwalifikowany personel.
 • Nie wieszaj niczego nad globusem.

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

99,99 zł

szt.

Bambinito globus podświetlany fizyczny - polityczny, kula 30 cm Nova Rico

Bambinito globus podświetlany fizyczny - polityczny, kula 30 cm Nova Rico
Bambinito globus podświetlany fizyczny - polityczny, kula 30 cm Nova Rico

Oto gratka dla miłośników tradycyjnej pięknej formy „niebieskiego” globusa. Szczególną atrakcję o walorach poznawczych stanowi fakt, że po podświetleniu na mapie fizycznej pojawiają się dodatkowe informacje w postaci mapy politycznej. Dyskretne podśw...

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

189,99 zł

Cena regularna: 219,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.: 199,99 zł
szt.
 • PROMOCJA

Zoo Globe globus podświetlany, kula 25 cm ze zwierzętami dla dzieci Nova Rico

Zoo Globe globus podświetlany, kula 25 cm ze zwierzętami dla dzieci Nova Rico
Zoo Globe globus podświetlany, kula 25 cm ze zwierzętami dla dzieci Nova Rico

Szczególną atrakcję o walorach poznawczych stanowi fakt, że po podświetleniu na mapie fizycznej pojawiają się dodatkowe informacje w postaci mapy politycznej. Może służyć jako oryginalna lampka nocna, wprowadzając w sny o podróżach. Na globusie dodat...

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

159,99 zł

szt.

Primus globus podświetlany plastyczny / 3D kula 30 cm Nova Rico

Primus globus podświetlany plastyczny / 3D kula 30 cm Nova Rico
Primus globus podświetlany plastyczny / 3D kula 30 cm Nova Rico

Globus Primus to coś więcej niż zwykły globus, który jest od wielu lat stałym elementem wielu mieszkań i domów. To niezastąpione źródło wiedzy o otaczającym nas świecie i gwarancja wielu doznań zmysłowych. Plastyczny, podświetlany globus 3D - to propozycja dla wszystkich osób, które chcą poruszać swoje zmysły. Wizualne i dotykowe wrażenia gwarantowane. Przemierzaj świat, czując wszystkie wzniesienia, nierówności terenu. Warto zaznaczyć, że po podświetleniu na mapie fizycznej pojawiają się dodatkowe informacje w postaci mapy politycznej. To dodatkowa porcja wiedzy, która z pewnością zainteresuje małych i dużych podróżników…

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

399,99 zł

Cena regularna: 444,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.: 444,99 zł
szt.
 • PROMOCJA

Astra globus podświetlany fizyczny, kula 30 cm Nova Rico

Astra globus podświetlany fizyczny, kula 30 cm Nova Rico
Astra globus podświetlany fizyczny, kula 30 cm Nova Rico

Oto gratka dla miłośników tradycyjnej pięknej formy „niebieskiego” globusa. Szczególną atrakcję o walorach poznawczych stanowi fakt, że po podświetleniu na mapie fizycznej pojawiają się dodatkowe informacje w postaci mapy politycznej. Dyskretne podświetlenie nadaje pokojowi, salonowi lub sypialni ponadczasowy styl, podkreślając harmonię pomieszczenia. Dzięki temu może posłużyć jako oryginalna lampka, wprowadzając Cię w sny o podróżach.
 

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

339,99 zł

Cena regularna: 369,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.: 369,99 zł
szt.
 • PROMOCJA

Marco Polo globus podświetlany stylizowany, kula 30 cm Nova Rico

Marco Polo globus podświetlany stylizowany, kula 30 cm Nova Rico
Marco Polo globus podświetlany stylizowany, kula 30 cm Nova Rico

Oto coś dla tych, którzy kochają podróże – również w czasie. Dodatkowa lupa umieszczona na meridianie pozwoli dostrzec każdy drobny element mapy. Ten model może stać nie tylko na biurku w domu lub pracy, ale także w pobliżu telewizora lub na półce wś...

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

189,99 zł

Cena regularna: 207,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.: 199,99 zł
szt.
 • PROMOCJA

Tattile globus podświetlany plastyczny, fizyczny / polityczny kula 30 cm

Tattile globus podświetlany plastyczny, fizyczny / polityczny kula 30 cm
Tattile globus podświetlany plastyczny, fizyczny / polityczny kula 30 cm

Masz ochotę na więcej? Poza tym, że chcesz zobaczyć, pragniesz także dotknąć, poczuć? W takim razie wybierz globus plastyczny. Oprócz informacji tradycyjnie umieszczanych na globusach zapewnia on dodatkowe zmysłowe doznania fizyczne – wizualne i dotykowe. Dzięki temu główne pasma górskie na świecie możesz teraz nie tylko zobaczyć, ale również... dotknąć. Szczególną atrakcję o walorach poznawczych stanowi fakt, że po podświetleniu na mapie fizycznej pojawiają się dodatkowe informacje w postaci mapy politycznej. Dyskretne podświetlenie nadaje pokojowi, salonowi lub sypialni ponadczasowy styl, podkreślając harmonię pomieszczenia. Dzięki temu może posłużyć jako oryginalna lampka, wprowadzając Cię w sny o podróżach.
Montowany na drewnianej podstawie i meridianie. Mapa w języku polskim. Wielkość kuli 30 cm, wysokość 38 cm. Łatwa wymiana żarówki.

Modele plastyczne globusów Nova Rico wzbogacają tradycyjne informacje na temat ukształtowania powierzchni Ziemi o nierówności naszego globu, gwarantując niezwykle realne doznania. Ze względu na atrakcyjne wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza pokoju lub biura. Nova Rico to globusy na pokolenia.

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

289,99 zł

Cena regularna: 329,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.: 329,99 zł
szt.
 • PROMOCJA

Antiqus globus podświetlany stylizowany, kula 30 cm Nova Rico

Antiqus globus podświetlany stylizowany, kula 30 cm Nova Rico
Antiqus globus podświetlany stylizowany, kula 30 cm Nova Rico

ANTIQUS GLOBUS PODŚWIETLANY STYLIZOWANY NOVA RICO to świetna propozycja dla wszystkich miłośników geografii i wiedzy o świecie. Z jego pomocą poznawanie wszelkich zakątków Ziemi będzie o wiele bardziej pasjonujące i inspirujące! To odpowiednie wsparcie procesu nauczania dzieci młodszych i starszych, które z pewnością o wiele chętniej podejdą do codziennej nauki, mając tego typu pomoce naukowe. To również niezwykle ciekawy element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się w biurze, sypialni lub salonie. 

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

349,99 zł

Cena regularna: 389,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.: 389,99 zł
szt.
 • PROMOCJA

Atlantis globus podświetlany fizyczny, kula 25 cm Nova Rico

Atlantis globus podświetlany fizyczny, kula 25 cm Nova Rico
Atlantis globus podświetlany fizyczny, kula 25 cm Nova Rico

Oto gratka dla miłośników tradycyjnej pięknej formy „niebieskiego” globusa. Szczególną atrakcję o walorach poznawczych stanowi fakt, że po podświetleniu na mapie fizycznej pojawiają się dodatkowe informacje w postaci mapy politycznej. Dyskretne podświetlenie nadaje pokojowi, salonowi lub sypialni ponadczasowy styl, podkreślając harmonię pomieszczenia. Dzięki temu może posłużyć jako oryginalna lampka, wprowadzając Cię w sny o podróżach.

Montowany na drewnianej podstawie i plastikowym meridianie. Mapa w języku polskim. Wielkość kuli 25 cm, wysokość 36 cm.

Łatwa wymiana żarówki.

Wysokiej jakości globus biurkowy Nova Rico to idealny prezent dla osoby w każdym wieku. Ze względu na atrakcyjne wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza pokoju lub biura. Nova Rico to globusy na pokolenia.

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

154,99 zł

szt.

Carbon Executive globus podświetlany National Geographic

Carbon Executive globus podświetlany National Geographic
Carbon Executive globus podświetlany National Geographic

Podświetlany globus  biurkowy na plastykowej podstawie sygnowany  renomowanym logo „National Geographic”. Mapa polityczna w języku angielskim w barwach popielatych, zielonych, różowych, niebieskich. Idealny element wystroju gabinetu czy biblioteki.

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

299,99 zł

szt.

Elite globus podświetlany fizyczny / polityczny, kula 30 cm Nova Rico

Elite globus podświetlany fizyczny / polityczny, kula 30 cm Nova Rico
Elite globus podświetlany fizyczny / polityczny, kula 30 cm Nova Rico

Oto gratka dla miłośników tradycyjnej pięknej formy „niebieskiego” globusa. Szczególną atrakcję o walorach poznawczych stanowi fakt, że po podświetleniu na mapie fizycznej pojawiają się dodatkowe informacje w postaci mapy politycznej. Dyskretne podświetlenie nadaje pokojowi, salonowi lub sypialni ponadczasowy styl, podkreślając harmonię pomieszczenia. Dzięki temu może posłużyć jako oryginalna lampka, wprowadzając Cię w sny o podróżach.
 

Cena brutto:

179,99 zł

Globus fizyczny 32 cm Zachem

Globus fizyczny 32 cm Zachem
Globus fizyczny 32 cm Zachem

Globus z aktualną mapą fizyczną. Stopka globusa plastikowa, meridian plastikowy. Mapa wykonana z wyjątkową starannością, w języku polskim. Średnica globusa 32 cm.

Wysyłka: do 24h

Cena brutto:

112,99 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl