Polecamy w promocyjnej cenie

Globusy

Vasco da Gama All Black globus 40cm Zoffoli Vasco da Gama All Black globus 40cm Zoffoli
Producent: Zoffoli
Cena brutto:

1 953,99 zł

szt.
zobacz więcej
Vasco da Gama Apricot globus 40cm Zoffoli Vasco da Gama Apricot globus 40cm Zoffoli
Producent: Zoffoli
Cena brutto:

1 953,99 zł

szt.
zobacz więcej
Vasco da gama white/metalic globus 40 cm Zoffoli Vasco da gama white/metalic globus 40 cm Zoffoli
Producent: Zoffoli
Cena brutto:

1 953,99 zł

szt.
zobacz więcej

Najlepsze globusy w jednym miejscu

Globus na pierwszy rzut oka może wydawać się niepozornym przedmiotem, nie dajmy się jednak zwieść, ma ogromny potencjał i posiada wiele zastosowań. Od wieków sprawdza się doskonale jako pomoc naukowa zarówno w szkołach, jak i domach na niemal wszystkich etapach nauki. Dzięki różnorodności bez problemów można odnaleźć model dopasowany do indywidualnych potrzeb, w ofercie posiadamy bowiem klasyczne modele oraz te nieco bardziej nowoczesne prezentujące zarówno mapę fizyczną, jak i polityczną. Znajdą się też te odpowiednie dla najmłodszych wielbicieli geografii o ciekawych piktogramach, które pomogą zdobyć wiedzę ogólną o świecie, jak i te, które mogą pomóc w nauce do egzaminu na studiach wyższych. Dla wymagających Klientów mamy także globusy plastyczne, które namacalnie oddadzą ukształtowanie kontynentów oraz takie przedstawiające np. powierzchnie Księżyca lub Marsa. Serca miłośników techniki podbije za to globus interaktywny, który potrafi opowiedzieć o wielu niesamowitych ciekawostkach w 7 językach.

Globus podświetlany, jako stylowa lampka

Wiele z dostępnych u nas globusów to prawdziwe estetyczne perełki, które z powodzeniem mogą stać się nietuzinkową ozdobą, jaką można umieścić w ekskluzywnym biurze, luksusowym salonie, stylowym gabinecie podróżnika lub oryginalnym sklepie. To prawdziwe wisienki na torcie, które przy odpowiednim wyeksponowaniu będą przyciągać wzrok i wzbudzać zachwyt u każdego, kto wejdzie do pomieszczenia. Globus podświetlany z łatwością może stać się także niezastąpioną, w pokoju dziecka, lampką nocną, która przegoni nocne strachy i sprzyjać będzie niesamowitym snom o dalekich podróżach i morskich wyprawach. Kto wie, może to dzięki niej rozbudzi się w maluchach ciekawość świata, dzięki której odkryją swoją życiową pasję.

Najlepsi producenci globusów

W trosce o zadowolenie Klientów nie uznajemy żadnych półśrodków i wybieramy tylko produkty wysokiej jakości, jakie wyróżniają marki takie jak Nova Rico, Zachem, National Geographic lub Tencondidattica na tle innych producentów. Z doświadczenia wiemy bowiem, że to właśnie dzięki staranności wykonania, odpowiedniemu dobraniu materiałów, przemyślanej konstrukcji oraz odpowiedniej pielęgnacji po zakupie każdy globus może cieszył oczy jeszcze przez wiele lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl