https://globusy.net/pl/promotions

Dostawa i płatności

 

Dostawa i płatności 

Dostawa na terenie Polski:

Opłata za dostawę jest uzależniona od wartości zamówienia oraz formy płatności.

Cennik kosztów dostawy na terenie Polski: Wartość zamówienia
Opłata za dostawę przy płatności przelewem na konto lub za pośrednictwem Przelewy24
Rodzaj wysyłki oraz czas dostarczenia od momentu nadania paczki Koszt dostawy
Express - kurier InPost (przeważnie 1 dzień) 13,99 zł
Express - kurier DPD (przeważnie 1 dzień)
15,99 zł
Paczkomaty InPost (przeważnie 1 - 2 dni) 13,99 zł
Odbiór osobisty - Łódź ul. Rąbieńska 18 0 zł
Opłata za dostawę przy płatności w momencie odbioru przesyłki
Rodzaj wysyłki Koszt dostawy (zł )
Express - pobranie - kurier InPost (przeważnie 1 dzień) 17,99 zł
Express - pobranie - DPD (przeważnie 1 dzień) 19,99 zł
Odbiór osobisty - Łódź ul. Rąbieńska 18 0 zł

 

Paczkomaty InPost
 InPost Paczkomaty Dostawa realizowana za pośrednictwem Paczkomaty InPost . Większość przesyłek dostarczana jest następnego dnia roboczego po wysłaniu. Wybór paczkomatu możesz dokonasz na stronie mapa lokalizacji paczkomatów. Tą formą dostawy objęte są tylko niektóre modele globusów ze względu na wielkość opakowania.
Express InPost   Dostawa realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Większość przesyłek dostarczana jest następnego dnia roboczego po wysłaniu. Tą formą dostawy objęte są tylko niektóre modele globusów ze względu na wielkość opakowania.
Express DPD Dostawa realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Większość przesyłek dostarczana jest następnego dnia roboczego po wysłaniu.
Odbiór osobisty   Odbiór osobisty jest realizowany w księgarniach ArtTravel.pl. Zamówione produkty będą gotowe do odbioru do 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. 

 


Dodatkowe informacje

1. Produkty oferowane w Sklepie mają informację o terminie wysyłki. Terminy te odnoszą się do dni roboczych i liczone są od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. Dla zamówień zweryfikowanych po godzinie 12.00 czas realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego.
2. Całkowity czas realizacji to czas wysyłki oraz czas dostawy zamówienia.
3. W przypadku zamówienia zawierającego produkty o różnym czasie wysyłki zamówienie jest realizowane dopiero po skompletowaniu całego zamówienia. Maksymalny czas wysyłki zamówienia jest równy najdłuższemu czasowi wysyłki pojedynczego produktu wchodzącego w jego skład.

 

Płatności:

Sklep globusy.net oferuje różne formy płatności za dokonane zamówienie.

Gotówka   Płatność dokonywana jest w momencie odbioru przesyłki w naszej siedzibie w Łodzi.
Pobranie   Płatność dokonywana jest w momencie odbioru przesyłki. Produkty są wysyłane po potwierdzeniu zamówienia. Dodatkowy koszt to 5 zł. Forma płatności dostępna tylko dla przesyłek na terenie Polski.
Przelew   Płatność uiszczana jest przelewem. W opisie przelewu należy podać imię i nazwisko, na jakie zostało złożone zamówienie, oraz numer zamówienia. Produkty są wysyłane po otrzymaniu płatności na konto sklepu.
ArtGlob.pl Spółka z o.o. , ul. Rąbieńska 18, 94-227 Łódź, Nr konta: 19 1140 2004 0000 3702 8289 0575
Przelewy24.pl DotPay

Płatność dokonywana jest za pośrednictwem systemu  Przelewy24.pl. Obsługuje on zarówno płatności kartami kredytowymi, jak i przelewy z większości banków. Produkty są wysyłane po akceptacji płatności przez Przelewy24.pl.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji zamówień w Regulaminie Sklepu.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl